Cili ėshtė telefoni mė i vogėl nė botė?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cili ėshtė telefoni mė i vogėl nė botė?

Zanco ka njė tastierė numerike dhe njė ekran Oled 0.49 inē me rezolucion 64×32 piksel.

Cili ėshtė telefoni mė i vogėl nė botė?
Cili ėshtė telefoni mė i vogėl nė botė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/12/2017 20:07

Ndėrkohė qė tregu i smartphone-ve prodhon pajisje gjithnjė e mė tė mėdha, njė kompani ka vendosur tė shkojė kundėr rrymės: quhet Zanco, dhe synon tė sjellė nė treg telefonin mė tė vogėl nė botė.

Shoqėria synon tė mbledhė fonde nė njė fushatė nė platformėn Kickstarter pėr tė prodhuar "Tiny t1", njė celular me funksione bazė dhe dimensione mini.

Pajisja ėshtė e gjatė 4.67 centimetra, e gjerė 2.1 centimetra, ka trashėsi 1.2 centimetra dhe peshon 13 gramė.

Ky telefon ka njė tastierė numerike dhe njė ekran Oled 0.49 inē me rezolucion 64×32 piksel, altoparlant, mikrofon, njė vend pėr tė vėnė skedėn telefonike dhe portė hyrėse pėr tė karikuar telefonin.

Celulari funksionon me lidhje 2G. Bateria ėshtė 200 mAh me njė autonomi prej tre ditėsh dhe tre orė bisedė. Memoria e telefonit mund tė regjistrojė deri nė 300 numra, tė mbajė 50 mesazhe dhe listėn e 50 telefonatave tė fundit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
g^!2(

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė