Kujdes! Mesazhi qė duhet ta fshini menjėherė nėse ju vjen nė WhatsApp...
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kujdes! Mesazhi qė duhet ta fshini menjėherė nėse ju vjen nė WhatsApp...

Mashtrimi i radhės nė WhatsApp...

Kujdes! Mesazhi qė duhet ta fshini menjėherė nėse ju vjen nė WhatsApp...
Kujdes! Mesazhi qė duhet ta fshini menjėherė nėse ju vjen nė WhatsApp...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/01/2018 16:01

WhatsApp ėshtė njė nga aplikacionet mė tė pėrdoruara nė botė, por shpesh herė ėshtė bėrė pre e hack-erave. Mesazhet qė vijnė nė kėtė aplikacion herė pas here mund t'ju prishin terezinė, por disa prej tyre mund tė jenė edhe tėrėsisht tė rreme.

Nėse ju kujtohet para disa muajsh nė "WhatsApp" vinte njė mesazh qė abonimi ynė ka mbaruar dhe duhet tė paguajmė para pėr ta riabonuar, e siē duket ky mesazh i rremė ėshtė rikthyer sėrish.

Ky ėshtė mesazhi qė po iu dėrgohet pėrdoruesve tė WhatsApp, nga i cili duhet pasur kujdes:

"Abonimi juaj ka skaduar. Pėr tė verifikuar llogarinė tuaj dhe pėr tė blerė abonimin tuaj jetėsor pėr vetėm 0,99 paund, thjesht klikoni kėtė link".

Nuk ėshtė gjė tjetėr, veēse njė pėrpjekje pėr t'iu mashtruar dhe mos bėni gabim tė klikoni nė atė link.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
XDfk;

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.