Perspekti - Sallatė me ananas dhe proshutė pule
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sallatė me ananas dhe proshutė pule

Njė pjatė fantastike qė mund tė konsumohet nė ēdo kohė dhe e ftohtė.

Sallatė me ananas dhe proshutė pule
Sallatė me ananas dhe proshutė pule
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 15/03/2016 12:21

Pėrbėrėsit:

Feta proshute pule tė prera trashė

1 ananas tė vogėl

Kastravec

Majonezė

Kos

Kripė

Piper

Pėrgatitja:

Duke pėrzier majonezėn me kosin, bashkė me pak piper dhe kripė, kemi pėrgatitur salcėn e sallatės. Presim fetat e proshutės nė kubikė. Tė njėjtėn gjė bėjmė edhe me ananasin ndėrsa kastravecin e grijmė nė pjesėn e trashė tė rendes. I bashkojmė pėrbėrėsit dhe u shtojmė salcėn. Nė mėnyrė qė kjo e fundit tė shpėrndahet , duhet tė pėrziejmė mirė.

Ju bėftė mirė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
TGA0,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė