Perspekti - Sanduiē tė shpejtė me djathė dhe proshutė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sanduiē tė shpejtė me djathė dhe proshutė.

Sanduiē me djathė dhe proshutė shkon shumė mirė me njė pije tė ngroht si ēaj apo kafe me qumėsht

Sanduiē me djathė dhe proshutė
Sanduiē me djathė dhe proshutė
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 13/03/2016 22:28

Pėrbėrėsit:

- 1 gotė kaēkavall tė grirė

- 150 gr. proshutė

- 2 feta buke

Gatimi:

Merrni fetat e bukės dhe hapini ne njė pjatė tė sheshtė.

Shpėrndani proshutėn mbi njėrėn fetė buke.

Pastaj vendosni kaēkavallin e grirė sipėr proshutės dhe shperndajeni nė menyrė tė barabartė nė tė gjithė siperfaqen.

Kur tė jeni tė kėnaqur me shpėrndarjen e djathit dhe proshutės vendosni edhe fetėn tjetėr tė bukės sipėr dhe vendoseni nė buke-thekse pėr 4-5 minuta derisa faqet e jashtme tė sanduiēit tė marrin njė ngjyrė tė argjentė dhe krokante.

Teksa po prisni pėr sanduiēin pėr tu pjekur ju mund tė pregadisni edhe njė kafe apo ēaj.

Ju bėftė mirė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gWZX6

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė