Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Tė gjithė e dimė qė tendencat e fundit nė pėrzgjedhjen e ngjyrave shkojnė nga nuancat mat, pra ato pa shkėlqim.

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat
Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/12/2017 22:15

Aq shumė ėshtė pėrhapur ky trend saqė pėrveē se nė veshje, manikyra apo aksesorė tashmė ėshtė kthyer nė njė standart edhe nė industrinė e makinave.

Pėrgjithėsisht nuanca mė e kėrkuar mat, ėshtė e ngjyrės sė zezė dhe asaj gri.

Pėr mė tepėr ju mund tė ndiqni galerinė mė poshtė.

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat

Makinat mė tė bukura dhe mė luksoze nė botė me veshje mat


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"HIJ/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė