Perspekti - Mercedes-AMG GT me pamje tė re.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mercedes-AMG GT me pamje tė re.

Kompania pėr rregullimin dhe dizajnimin e makinave, GWA ka pėrgatitur paketėn e re pėr modelin Mercedes-AMG GT, duke pėrfshirė edhe versionin S.

Mercedes AMG GT pamje e re
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 25/10/2015 10:54

Kjo kompani pėr kėtė model sportiv gjerman ka parashikuar Wide Body Kit, ku para se gjithash, pėrfshin zgjerimin e mbrojtėsve anėsor, set pragjesh,spoiler i ri i pėrparmė, spoiler i madh i pasmė, mbrojtėsi i ri i pasmė me difuzer "agresiv".

Mercedes AMG GT

Mercedes-AMG GT


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@hNj"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė