Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn L.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn L.

Perspekti sjell pėr ju fjalorin ekonomik. Fjalėt ekonomike me shkronjėn L.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn L.
Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn L.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 17:58

Letra me Vlerė

Instrumente financiare tė cilat mishėrojnė tė drejta pronėsie apo njohje borxhi. Aksionet dhe obligacionet janė kategoritė mė tė rėndėsishme tė letrave me vlerė qė negociohen nė tregun e kapitaleve.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ENP;j

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė