Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn U.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn U.

Perspekti sjell pėr ju fjalorin ekonomik. Fjalėt ekonomike me shkronjėn U.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn U.
Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn U.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 18:32

UNION

Bashkim kompanish, individėsh, etj. pėr qėllime tė pėrbashkėta

Reklamė