Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn V.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn V.

Perspekti sjell pėr ju fjalorin ekonomik. Fjalėt ekonomike me shkronjėn V.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn V.
Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn V.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 18:34

Valuta

Monedha nė qarkullim nė njė vend dhe letrat bankare qė e pėrfaqėsojnė. Nė ekonomi valutat mund tė rriten nė vlerė ose tė ulen, nė raport me valutat e tjera.

Vlera

Monedha nė qarkullim nė njė vend dhe letrat bankare qė e pėrfaqėsojnė. Nė ekonomi valutat mund tė rriten nė vlerė ose tė ulen, nė raport me valutat e tjera.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-'4GI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė