Cilat janė gabimet mė tė shpeshta qė mund tė bėjmė nė Instagram?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė gabimet mė tė shpeshta qė mund tė bėjmė nė Instagram?

Ēuna, boll se s'ka lezet! Mos i bėni mė kėto 12 gabime nė Instagram

Cilat janė gabimet mė tė shpeshta qė mund tė bėjmė nė Instagram?
Cilat janė gabimet mė tė shpeshta qė mund tė bėjmė nė Instagram?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/02/2018 18:46

Asnjė vajzė nuk i pėlqen kėto 12 gabime qė bėni ju!

Instagrami ėshtė padiskutim rrjeti social mė i pėrdorur dhe ėshtė fakt qė shumė ēifte njihen nė kėtė program. Madje nė ambiente tė ndryshme shoqėrore dhe jo vetėm, Instagrami ėshtė njė nga temat mė tė diskutuara.

Mirėpo tė gjithė bėjmė gabime dhe ne tė Perspekti do ju tregojmė 12 gabimet qė bėjnė meshkujt nė Instagram, gabime kėto qė do bėjnė tė duken keq te femrat.

1. Nėse jeni zėnė dhe i shikoni ēdo foto tė postuar nė story, gaboheni rėndė sepse kjo i acaron shumė.

2. Nėse i pėlqen 12 foto njėkohėsisht si me telekomandė, do ta bėjė tė mėndojė se ti po vdes pėr tė.

3. T'i shkruash nė InstaDirect njė vajze qė pothuajse nuk e njeh fare dhe t'i thuash "je sexy", jo vetėm qė nuk funksionon, por mund tė jetė edhe e mėrzitshme.

4. Ta shikosh nė TINDER dhe mė pas t'i bėsh follow nė Instagram s'do tė thotė qė do tė dalė me ty pėr kafe.

5. T'i dėrgosh asaj njė foto dhe mė pas ta postosh menjėherė duket si tradhėti sepse me siguri ia ke dėrguar edhe personave tė tjerė.

6. Pėrdorimi i filtrave tė mprehtė nuk ėshtė njė ide e mirė, jini origjinalė.

7. Tė postosh story koti ėshtė mė keq se sa tė mos i postosh fare.

8. Tė vendosėsh bio tė gjata dhe qesharake nė Instagram do dukeni qesharakė pėr ēdo femėr.

9. Mos posto direkt fotot e bėra nga kamera e aplikacionit.

Femrat janė mė tė vėmendshme nė kėtė pjesė dhe bejnė dhjetėra prova derisa sjellin ose postojnė selfien a foton e duhur, kurse ti ke guxim tė tepėrt tė kotė tė bėsh njė foto nga vetė app-i. Ajo s'do tė tė kėrkojė kurrė t'i bėsh foto.

10. Nėse pėrdorni hashtag nė ēdo foto ju bėn tė dukeni mediokėr.

11. Tė vendosėsh diēitura qė nuk nėnkuptojnė asgjė, nuk do tė thotė qė pėr femrat do dukeni misteriozė.

12. Tu bėsh follow shumė modeleve seksi dhe tu bėsh like nė ēdo foto, do tė bėjė tė dashurėn tuaj tė mendojė se jeni materialist dhe nuk ju intereson personaliteti i saj.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
G%CaR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.