Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė me fat pėr vitin 2018

Jemi duke pritur ardhjen e 2018, e mė pak se njė javė na ndan nga nata e ndėrrimit tė viteve.

Shenjat mė me fat pėr vitin 2018
Shenjat mė me fat pėr vitin 2018
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/12/2017 16:24

Si ēdo herė, shenjat e zodiakut janė ato qė luajnė njė rol tė rėndėsishėm nė atė ē'ka ndryshe e quajmė "parashikimi i yjeve".

Ky vit sjell katėr shenja plot fat, qė do ta presin 2018 plot gėzim e lumturi.

Demi

Tė besuarit e kėsaj shenje janė tė bindur qė asgjė nuk ndodh nėse nuk e bėn ti vetė tė ndodhė, ja pse shpesh cilėsohen si pėrcaktuesit e fatit tė tyre. Ėshtė kjo arsyeja qė shpesh gjėrat vijnė shumė lehtshėm pėr ta, por kjo lidhet dhe me faktin qė janė tė hapur ndaj mundėsive tė reja. Janė tė vetėsijshėm pėr atė ēka sundojnė dhe gjithmonė priren tė takojnė njerėz tė rinj. Kėshtu, dhe nė 2018, shenja e Demit do tė ketė mundėsinė tė pėrjetojė dhe provojė plot oportunitete tė reja.

Numri me fat

1

Luani

Luani duket si lloji i njeriut qė gjithēka e pret nė pjatėn e argjendtė. Por, realiteti ėshtė se tė besuarit e kėsaj shenje punojnė fort pėr tė arritur atė qė kanė dhe atė qė duan. Shpesh, dukrt sikur ata janė tė pėrqendruar tek vetja, por kjo lidhet thjesht me faktin qė kėrkojnė t'ju dėshmojnė tė tjerėve frymėn pozitive tė jetės nė tėrėsi. Luanėt e bėjnė fare mirė ndarjen mes punės pėr tė arritur suksesin dhe kohės sė nevojshme tė relaksit.

Numri me fat

7

Virgjėresha

Tė lindurit e kėsaj shenje janė koshientė pėr "kokėn qė mbajnė mbi supe". E dinė fare mirė qė fati nuk vjen nga hiēi, dhe e kuptojnė sa punė duhet pėr tė arritur shumė tė mira. Nga ana tjetėr, e kanė gjithēka nė dorė dhe shfrytėzojnė ēdo mundėsi tė artė. Kėtė e arrijnė kryesisht falė inteligjencės dhe ambicies personale.

Numri me fat

9

Ujori

Edhe kjo shenjė e pėrcakton vetė fatin, nė bazė tė asaj ē'ka pėrpiqet t'i thotė universi. Duken tė pėrkushtuar, por jo gjithmonė punojnė. Pėrgjithėsisht i marrin vendimet me zemėr. Pėr Ujorėt ka dy periudha: koha kur punojnė fort pėr pėrcaktimin e fatit tė tyre dhe koha kur gjithēka e lėnė nė dorė tė universit.

Numri me fat

3


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
43V?R

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.