Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Parashikimi i letrave Tarot pėr muajin Shkurt bazuar nė shenjėn tuaj astrologjike

Parashikimi i letrave Tarot me saktėsinė mė tė lertė pėr muajin Shkurt pėr tė gjithė shenjat

Parashikimi i letrave Tarot pėr muajin Shkurt bazuar nė shenjėn tuaj astrologjike
Parashikimi i letrave Tarot pėr muajin Shkurt bazuar nė shenjėn tuaj astrologjike
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/02/2018 15:12

Dashi

Keni shumė plane dhe ide por nuk jeni plotėsisht tė sigurt se si tė vendosni nė zbatim. Pėr fat tė keq, njerėzit qė normalisht do t'ju ndihmonin dhe do t'ju gjendeshin pranė, nuk janė pėr momentin pranė jush. Nėse kėtė periudhė jeni vetėm, letra juaj tarot se gjatė muajit Shkurt ju do tė njihni shpirtin tuaj binjak.

Demi

Kėtė muaj ka ardhur koha qė ju tė pėrballeni me frikėn tuaj. Po shpenzoni shumė kohė duke menduar pėr pasiguritė tuaja duke akumuluar shumė energji negative. Mjaft e gjykuat veten shumė ashpėr dhe mos lejoni frikėn t'ju diktojė se nga ēfarė duhet tė hiqni dorė. Do tė ketė ndryshimė nė fushėn e ndjenjave dhe nė atė profesional.

Binjakėt

Kėtė muaj, ju do tė ndiheni mė tė fuqishėm dhe do tė keni mė shumė vetėbesim. Tė gjitha arritjet e kėtij muajit do tė jenė falė gjendjes suaj tė mirė mendore e shpirtėrore. Do tė arrini balancėn qė ju kishte munguar prej kohėsh dhe pėr kėtė gjė do tė shpėrbleheni.

Gaforrja

Mund t'ju jetė dukur sikur viti 2018 nuk ėshtė viti juaj, pasi gjėrat nuk ju kanė shkuar shumė mirė kėto kohė, por jeni vetė ju qė i ndillni gjėrat e kėqija duke qenė pesimistė! Nuk i pranoni mundėsitė e reja dhe keni frikė nga ndryshimet. Ka ardhur koha tė ndaloni sė luajturi viktimėn e vėrtetė tė bėni diēka pėr tė pėrmirėsuar jetėn tuaj.

Luani

Dy forca tė kundėrta do t'ju tėrheqin kėtė muaj, duke jua bėrė mė tė vėshtirė gjendjen e ekuilibrit! Do tė gjendeni nė kaos, mes ideve kontradiktore dhe zgjedhjeve tė vėshtira. Megjithatė do tė gjeni forcėn pėr tė bėrė zgjedhjet e duhura, nuk do tė tundoheni lehtė, do tė jeni me kėmbė nė tokė dhe kjo "furtune" do tė kalojė pa ju trazuar shumė.

Virgjėresha

Virgjėresha do tė triumfojė kėtė muaj! Kėtė parashikon letra e saj Tarot. Kanė punuar shumė pėrgjatė muajve tė fundit dhe mė nė fund erdhi momenti pėr t'u shpėrblyer. Jini tė hapur e mos kini frikė nga suksesi juaj, pasi ėshtė tėrėsisht i merituar.

Peshorja

E keni sforcuar shumė veten kėto kohė, sepse nuk jeni atu ku doni. Roma nuk ėshtė ndėrtuar nė njė ditė, ndaj duhet ta merrni me qetėsi. Kėtė shkurt do tė njiheni me limitet tuja dhe duhet tė bėni kujdes mos t'i kaloni.

Akrepi

Merrni kohėn tuaj pėr tė vendosur rreth njė ēėshtjeje tė rėndėsishme. Sipas Parashikimit Tarot, situatat me tė cilat do tė ballafaqoheni kėtė muaj do tė jenė mė komplekse nga ato tė kaluarės suaj ndaj vėmendja qė duhet t'i kushtoni kėtyre tė fundit duhet tė jetė me e lartė!

Shigjetari

Pėr Shigjetarin, kėtė muaj do tė pėrfundojnė shumė gjėra! Mund t'i jepni fund njė lidhjeje toksike, mund tė mbyllni njė projekt apo tė hiqni dorė nga njė punė qė nuk ju jep atė qė dėshironi. Cilido qoftė rasti juaj, ndryshimi do t'ju frikėsojė nė fillim, por nė fund ju do tė dilni tė fituar.

Bricjapi

Ndonėse jemi nė fillim tė vitit, ju duhet tė ndaloni pėr njė moment dhe tė shikoni ēfarė keni bėrė deri mė tani e ku doni tė shkoni. Pėrcaktoni qėllimet tuaja dhe vendosni se pėr ēfarė do tė punoni. Nuk ka asnjė problem nėse ju hidhni hapa mė tė vegjėl mjafton t'i bėni me siguri.

Ujori

Shkurti nuk do t'ju japė atė qė keni dėshiruar, por kjo nuk ka pse tė jetė arsye qė ju tė bini moralisht! Gjeni kėnaqėsinė nė gjėrat e vogla dhe shijoni momentin! Pėrdoreni energjinė tuaj qė ju karakterizion pėr tė marrė veten tuaj me tė mira! Lėrini nevojat e tė tjerėve dhe pėrqėndroheni vetem tek vetja juaj.

Peshqit

Shkurti ėshtė muaji kur ju do tė arrini ekuilibrin nė jetėn tuaj. Mendja juaj, energjia dhe emocionet janė nė vendin e duhur dhe ju duket se keni gjetur paqe me veten. Kaloni ca kohė me veten kėtė muaj dhe merrni pak pushim pėr t'u qetėsuar.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
W3g2j

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.