Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si e pėrballojnė zhgėnjimin shenjat e horoskopit?

Sa tė fortė jeni? Nga hakmarrja te e qara, mėsoni si e pėrballojnė zhgėnjimin shenjat e horoskopit!

Si e pėrballojnė zhgėnjimin shenjat e horoskopit?
Si e pėrballojnė zhgėnjimin shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/02/2018 14:31

E pėrditshmja na pėrball me situata nga mė tė ndryshmet. Brenda njė cikli prej 24 orėsh, pėrjetojmė ulje e ngritje humori, e kėshtu nuk mund ta dijmė se ēfarė do tė na duhet tė kalojmė. Por, sa mirė e pėrballojmė stresin?

Kjo ėshtė gjithmonė nė varėsi tė karakterit. Disa durojnė mė shumė nga ē'e mendojmė. Tė tjerė shpėrthejnė me nerva, ndėrsa njė pjesė e zgjidhin duke qendruar tė mbyllur nė vetvete.

Si gjithmonė, shenja e zodiakut ėshtė njė pėrcaktues i mirė nė kėtė drejtim. Data e lindjes ndikon sė tepėrmi nė mėnyrėn si i pėrballoni situatat, edhe pse jo ēdokush ėshtė i njejtė nė njė rast tė tillė. Por, mos u ēudisni nėse pėrshkrimet e mėposhtme korrespondojnė ekzaktėsisht me ju.

Ja shpjegimi pėr secilėn shenjė!

Dashi

Silleni sikur nuk ju intereson zhgėnjimi, edhe pse diēka ju shqetėson thellė pėrbrenda.

Demi

Nuk mund ta fshihni kur jeni nėn presion dhe gjithēka e zgjidhni nėpėrmjet ushqimit.

Binjakėt

Deklaroni se ia dilni vetėm vetė dhe nuk ju duhet tjetėr njeri pėrkrah.

Gaforrja

Nuk falni dhe nuk harroni, pra siguroheni tė hakmerreni.

Luani

E gjithė bota e merr vesh kur jeni nėn stres, sepse e bėrtisni me tė madhe.

Virgjėresha

Kėrkoni perfeksionin, kėshtu qė edhe stresi mė i vogėl ju duket si vdekja.

Peshorja

Mendoni se njė zhgėnjim mjafton pėr tė vėrtetuar se e gjithė bota ėshtė kundėr jush.

Akrepi

Ju mendoni vetėm hakmarrjen, pa marrė parasysh asnjė rrethanė tjetėr pėrreth.

Shigjetari

Thjesht nuk e mendoni kurrė sikur fajin e keni ju, por nėnvlerėsoni tė gjithė ata qė ju sollėn nė njė situatė tė tillė.

Bricjapi

Shndėrroheni menjėherė nė akull tė ftohtė, duke pėrjashtuar shumė njerėz nga jeta.

Ujori

E keni disi mė tė lehtė, pasi zor se lidheni shumė me diēka apo dikė.

Peshqit

Jeni zemėrthyerit nė kėtė pikė dhe zgjidhja ėshtė e qara!


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
1N2F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.