Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė kėrkojnė perfeksionin

Duke studiuar shenjėn tuaj tė zodiakut mund tė zbuloni mė shumė pėr veten sesa keni imagjinuar.

Shenjat e horoskopit qė kėrkojnė perfeksionin
Shenjat e horoskopit qė kėrkojnė perfeksionin
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/11/2017 18:15

6 nga 12 shenjat zodiakale kanė mė shumė gjasa tė bien nė depresion, kjo si rezultat i tipareve tė personalitetit tė tyre.

Bricjapi

Bricjapi kokėfortė shpesh mund tė bjerė nė situata depresive. Duke qenė njė natyrė shumė punėtore dhe e pėrgjegjshme e ka tė vėshtirė tė mos marrė pėrsipėr ēdo gabim dhe nese s'ėshtė i tyri. Bricjapi ėshtė njė shenjė ambicioze dhe duan t'i pėrmbushin qėllimet e tyre me ēdo kuhst. Por nėse nuk jeni karakter i fortė, mund tė bini pre e dėshpėrimit kur nuk ndiheni tė realizuar, ndaj mėsojini limtet tuaja dhe mos i kaloni. Bricjapi ndihet fajtor kur nuk arrin diēka dhe fajėson veten.

Demi

Demi ėshtė shumė i ngjashėm me Bricjapin. Pėrkushtimi i tij ndaj punės mund ta ēojė deri nė vetrrėnim! Ambicia juaj ndonjėherė i kalon kufinjtė e reales. Mundohuni tė mbani mend se ndjekja e gjėrave materiale nuk duhet tė ndikojė nė rrugėn e stabilitetit tuaj emocional.

Akrepi

Akrepi ėshtė natyrė shumė pasionante dhe humbja mė e vogėl pėr tė pėrkthehet nė depresion. Akrepi nuk mund ta durojė humbjen, por fatmirėsisht koha shėron tė gjitha plagėt dhe ky depresion do i lėrė vendin gjėrave mė tė bukura, pėr tė cilat akrepi do tė jetė po aq shumė pasionantė.

Peshqit

Peshqit vuajnė nga tė qenėt tė trishtuar dhe tė frikėsuar gjatė gjithė kohės pa arsye. Peshqit e dhembshur dhe tė butė nuk u pėlqen tė kritikohen Peshqit mund tė dalin nga depresioni i tyre duke dėgjuar muzikė ose duke kaluar kohė me veten.

Gaforre

Duke njohur tipin e Gaforreve nuk e vinim nė dyshim qė kjo shenjė mund tė bjerė lehtė nė depresion. Gaforrja priret tė jetė njė tip i mėrzitshėm, pesimist, i pasigurt, emocional dhe tepėr dashamirės. Mė e vogla ndodhi e pakėndshme mund ta fusė Gaforren nė depresion.

Binjakėt

Binjakėt pėrjetojnė ēdo emocion mė intesivisht se shenjat e tjera e si pasojė janė tė prirur ndaj depresionit kur kėto ndodhi janė tė pakėndshme. Binjakėt mund tė rifreskojnė shėndetin e tyre mendor duke qėndruar aktiv, duke dalė me miqtė e vjetėr, ose duke darkuar.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dMHD]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.