Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm

Ka disa veti tė cilat njerėzit e suksesshėm i posedojnė.

Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/12/2017 14:25

Ata gjejnė lumturi nė suksesin e tė tjerėve, sepse fitimtarėt e vlerėsojnė suksesin ekipor mė shumė se ēdo gjė tjetėr.

Pa pushim, kėrkojnė pėrvoja tė reja.

Ata nuk mendojnė rreth balancimit tė jetės profesionale dhe personale. Thjesht mendojnė pėr jetėn! Njerėzit e suksesshėm gjithmonė gjejnė mėnyra pėr ta pėrfshirė familjen nė vend se ta pėrjashtojnė punėn.

Ata e dijnė se suksesi ikėn shpejt, por dinjiteti zgjatė pėrgjithmonė. Kjo ėshtė arsyeja se pėrse i trajtojnė njerėzit me respekt.

Nuk mendojnė se janė shumė tė veēantė! Njerėzit e suksesshėm i gėzojnė pėrfitimet e thjeshtėsisė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
XX$R;

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.