Vendet qė mund tė vizitohen me shumė pak buxhet nga studentėt
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vendet qė mund tė vizitohen me shumė pak buxhet nga studentėt

Nėse jeni nė dilemė se cilat vende duhen vizituar pėr pushime, duke llogaritur edhe pjesėn e buxhetit sjellim alternativat pėr studentėt si mė poshtė.

Vendet qė mund tė vizitohen me shumė pak buxhet nga studentėt
Vendet qė mund tė vizitohen me shumė pak buxhet nga studentėt
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/10/2017 18:13

Bolivia ėshtė njė vend i lirė i cili do t'ju bėnte tė jetonit si njė mbret.

Tailanda ėshtė njė vend i pėrshtatshėm: atje kushton vetėm 26 Euro nata, duke pėrfshirė njė dhomė dhe banjėn.

Greqia ėshtė lokacioni mė i lirė nė Evropė.

Spanja ėshtė pak a shumė njė lloj si Greqia dhe ka shumė pėr tė dhėnė duke pėrfshirė histori dhe ushqime tė shijshme.

Vietnami ėshtė gjithashtu njė vend i lirė dhe kushton vetėm 17 Euro nata.

Rumania ėshtė njė vend tjetėr shumė i lirė, ku nata kushton vetėm 8 Euro.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
kd Xh

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė