Perspekti - Tregjet mė tė bukura tė Krishtlindjeve
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tregjet mė tė bukura tė Krishtlindjeve

Tregjet e Krishtlindjeve janė bėrė pjesė e rėndėsishme e sezonit festiv. Ato ofrojnė mundėsi pėr mjeshtrit qė tė shesin mallrat e tyre dhe vizitorėt tė gjejnė dhurata unike.

Pragė, Republika Ēeke
Pragė, Republika Ēeke
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/12/2017 08:25, Ndryshuar: 05/12/2017 15:42

Pėrveē blerjeve, shumė tregje ofrojnė muzikė dhe argėtim, duke treguar traditat lokale, tė cilat janė bashkuar me historinė e Krishtlindjes.

Mė poshtė Perspekti ju liston disa nga tregjet mė tė bukura tė Krishtlindjeve nė botė:

New York, SHBA

New York, ShBA

New York, ShBA

Budapest, Hungari

Budapest, Hungari

Budapest, Hungari

Frankfurt, Gjermani

Frankfurt, Gjermani

Frankfurt, Gjermani

Gendarmenmarkt, Berlin

Gendarmenmarkt, Berlin

Gendarmenmarkt, Berlin

Tregu i Madh i Krishtlindjeve, Montreal, Kanada

Tregu i Madh i Krishtlindjeve, Montreal, Kanada

Tregu i Madh i Krishtlindjeve, Montreal, Kanada

Rothenburg ob der Tauber, Gjermani

Rothenburg ob der Tauber, Gjermani

Rothenburg ob der Tauber, Gjermani

Strasburg, Francė

Strasburg, Francė

Strasburg, Francė

Kopshtet Tivoli, Kopenhagen, Danimarkė

Kopshtet Tivoli, Kopenhagen, Danimarkė

Kopshtet Tivoli, Kopenhagen, Danimarkė

Tregu i Krishtlindjeve i Vjenės, Austri

Tregu i Krishtlindjeve i Vjenės, Austri

Tregu i Krishtlindjeve i Vjenės, Austri


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
`E#g.

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.