Perspekti - Doni tė bėni pazar nėpėrmjet shėrbimit tė hotelit ne dhomė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Doni tė bėni pazar nėpėrmjet shėrbimit tė hotelit ne dhomė

A duket dicka argėtuese tė porosisesh ushqimin dhe rrobat dhe ato tė tė vijnė ty drejt e nė dhomėn e hotelit me anė tė njė karroce?

Aplikacioni i zinxhirit tė hoteleve Virgin
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 21/07/2015 09:04

Tė shtrihesh nė njė krevat me pėrmasa mbretėrore me carcafė mėndafshi, ndėrkohė qė pini njė shishe verė nga mini bari e gjithashtu tė hani njė hamburger tė shtrenjtė mund tė jenė pjesėt mė tė mira tė njė udhėtimi. Dhe tė kuptosh qė ju nuk keni marrė me vete veshjet mė bazike tuajat mund tė jetė pjesa mė e keqe.

Tani ju mund tė vrisni dy zoq me njė gur mrekullisht tolerues. Hotelet Virgin dhe marka e xhinseve Gap kanė bėrė njė marrėveshje pėr tė siguruar shpėrndarjen e xhinseve nėpėrmjet shėrbimit nė dhomat e hotelit. Vizitorėt tashmė thjesht duhet tė zgjedhin stilin e tyre tė preferuar nga Gap, duke vizituar faqen e internetit virginhotels.com ose duke pėrdorur aplikacionin portier Lucy, dhe pastaj tė ulen dhe tė presin pėr porosinė e tyre qė tė vijė nė dhomė. Ndjehu I lire dhe porositni ca patate tė skuqura ndėrkohė qė prisni.

Gap ka bėrė marreveshje me sinxhirin e hoteleve Virgin pėr tė shitur artikujt e tyre nėpėr dhomat e hoteleve.
Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
K@/V

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė