Perspekti - 12 mėnyra tė thjeshta por brilante pėr ta bėrė shtėpinė tuaj mė tė rehatshme.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

12 mėnyra tė thjeshta por brilante pėr ta bėrė shtėpinė tuaj mė tė rehatshme.

Vazo unike lulesh
Vazo unike lulesh
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 15/03/2016 10:02

Ndonjėherė ,vetėm njė detaj i vogėl mund tė ndryshojė nė mėnyrė drastike gjithė pjesėn e brendshme tė shtepisė, dhe mund tė ndihmojnė qė tė krijohet njė atmosferė unike dhe inspiruese.

Ne ju sjellim disa ide brilante qė do ti japė shtėpisė suaj mė shumė personalitet dhe njė sharm unik.

Afishat e murit

Ju mund tė blini njė afishė me njė pemė tė vizatuar nė tė nė njė dyqan arti. Ju mund tė varni edhe fotot e familjes suaj nė degėt e pemės.

Afishat e murit pėr dhomat e ndenjes

Afishat e murit pėr dhomat e ndenjes

Afishat e murit pėr dhomat e ndenjes, pemė me zogj

Afishat e murit pėr dhomat e ndenjes, pemė me zogj

Vizatime mbi frigorifer

Njė frigorifer si kėto nuk do tė kenaqė vetėm sytė tuaj ēdo dite por gjithashtu do ta bėjė kuzhinėn tė duket shumė unike.

Vizatime mbi frigorifer

Vizatime mbi frigorifer

Letrat e murit shumėngjyrėshe

Letrat e murit me fotografi unike mund tė tė lejojnė tė udhėtosh nė ēdo pjesė tė planetit ose edhe ta kthesh botėn kokėposhtė.

Letrat e murit shumėngjyrėshe

Letrat e murit shumėngjyrėshe

Stampa te pikturuara nė mur

Stampa tė thjeshta nė formėn e reve apo tė ylberit mund tė shtojnė magjinė nė dhomėn e fėmijėve tuaj.

Stampa te pikturuara nė mur

Stampa te pikturuara nė mur

Jastėkė nė karrige

Kėto jastėkė tė butė dhe shumėngjyrėsh mund tė bėjnė ēdo kuzhinė dhe ēdo dhomė ngrėnie tė rehatshme dhe shumė tė ngrohtė.

Jastėkė nė karrige

Jastėkė nė karrige

Korniza kreative pėr fotot

Ka shumė mėnyra interesante pėr tė rregulluar fotot nė dhomėn tuaj. Provoni njėrėn prej ideve tona qė tė suprizoni familjen tuaj.

Korniza kreative pėr fotot

Korniza kreative pėr fotot

Mbulesa tė pazakonta tė ambazhurėve

Ju mund tė krijoni shumė lehtė mbulesa tė ambazhurėve dhe ti pikturoni ato si tė dėshironi.

Mbulesa tė pazakonta tė ambazhurėve

Mbulesa tė pazakonta tė ambazhurėve

Jastėkė dekorativė

Ju mund tė krijoni jastėkė tė thurur ose tė qepur me dorė duke krijuar kukulla apo zemra tė mbushura me pambuk. Kėto jastėkė shėrbejnė si dekorues tė pjesės sė brendshme dhe gjithashtu do tė tėrheqin vėmendjen e tė ftuarve tuaj.

Jastėkė dekorativė

Jastėkė dekorativė

Tablotė e vendosura nė mur

Tablotė e vendosura nė mur do tė duken gjithmonė kėndshėm nė shtėpinė tuaj. Ju mund tė provoni ti bėni vetė ato, nuk ėshtė aq e vėshtirė sa duket.

Tablotė e vendosura nė mur

Tablotė e vendosura nė mur

Vazo unike lulesh

Ka shumė mėnyra pėr tė bėrė vazo lulesh qė luajnė gjithasht rolin e njė ndriēuesi nė dhomėn tuaj pavarėsisht asaj ēka rritet brenda saj.

Vazo unike lulesh

Vazo unike lulesh

Piktura tė qendisura

Pak kohė e lirė dhe imagjinatė ėshtė gjithēka qė ju duhet pėr tė krijuar dekorime tė kėndėshme dhe gazmore si kėto nė foto.

Piktura tė qendisura

Piktura tė qendisura

Bėhuni kreativė! Ju mund tė bėni gjėra tė pazakonta edhe duke pėrdorur kapėset e rrobave...

Bėhuni kreativė me kapėset e rrobave

Bėhuni kreativė me kapėset e rrobave

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Pg>8f

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė