Ide pėr njė arredim modern tė tualetit
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Banjo ėshtė njė hapėsirė qė gjithnjė e mė shumė po pėrdoret pėr relaksim dhe prandaj krijimi i atmosferės ėshtė shumė i rėndėsishėm. Ne mund ta arrijmė kėtė duke zgjedhur detaje me cilėsi tė lartė.

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit
Ide pėr njė arredim modern tė tualetit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/10/2017 19:49

Duke zgjedhur radiatorė elegantė, tė cilėt duken si mbajtėset e peshqirve, ne mund tė krijojmė njė atmosferė tė ngjashme me atė nė dhomėn e ndenjes e jo nė banjo. Llambat janė shumė elegante dhe vendosen nė mėnyrė simetrike nė lidhje me pasqyrėn. Shpesh kjo ėshtė njė llambė e varur, ose mund tė jetė njė llambė muri.

Tunxhi dhe bakri janė pėrsėri nė modė. Kombinoni pjesėt metalike tė ndriēimit me detaje tė tilla si tabaka ose gota. Gruponi objektet e vogla sė bashku, kėshtu qė ju do tė shmangni rrėmujėn dhe do tė futni nė arredimin e tualetit njė detaj interesant dhe modern.

Kombino stilistikisht tė gjitha elementet e murit me ngjyrėn, formėn dhe materialet. Kombinoni peshqirėt me ngjyrėn e pllakave. Ju mund tė krijoni kontrast ose ndėrlidhje. Nė trend janė edhe tapetet pėr tualet, prandaj sigurohuni qė ta kombinoni atė me ngjyrėn e peshqirėve.

Nėse do tė vendosni njė karrige ose njė kolltuk nė banjo, e cila ėshtė gjithashtu e modės, sigurohuni qė tė zgjidhni ngjyrėn e bardhė, si ajo e pajisjeve sanitare ose njė nga ngjyrat ekzistuese nė banjė. Nė fund pėr ta plotėsuar atmosferėn e tualetit pėrdorni aromat e kėndshme tė vajrave esencialė.

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit
Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit

Ide pėr njė arredim modern tė tualetit


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
L4]*

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė