7 ide tė zgjuara si tė pėrdorni cepat nė shtėpinė tuaj.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 ide tė zgjuara si tė pėrdorni cepat nė shtėpinė tuaj.

Me kalimin e kohės, cepat nė shtėpinė tuaj kanė tendencėn tė transformohen nė vende ku grumbullohen gjėrat e panevojshme. Nėse e keni pasur edhe ju kėtė problem, ne duam t'ju tregojmė sesi ti pėrdorni nė mėnyrėn e duhur kėto hapsira.

Mbushja e cepave tė shtėpisė.
Mbushja e cepave tė shtėpisė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/08/2016 15:55

Sirtaret e kuzhinės

Sirtarėt e kuzhinės

Sirtarėt e kuzhinės

Raftet nė cepat e mureve

Raftet nė cepat e mureve

Raftet nė cepat e mureve

Kolltukėt e cepave

Kolltukėt e cepave

Kolltukėt e cepave

Modele kreative tė rafteve

Modele kreative tė rafteve

Modele kreative tė rafteve

Lulet dhe bimėt

Lulet dhe bimėt

Lulet dhe bimėt

Oxhaku

Oxhaku

Oxhaku

Akuariumi

Akuariumi

Akuariumi


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
7*W>)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.