Kėshtu ndėrtohen raftet e thjeshta por madhėshtore pėr libra.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kėshtu ndėrtohen raftet e thjeshta por madhėshtore pėr libra.

Perspekti ju sjell vizionin mė tė ri tė arkietektėve mė tė famshėm nė botė pėr realizimin e njė rafti tė thjeshtė por tė mrekullueshėm pėr librat tuaj.

Perspekti ju sjell vizionin mė tė ri tė arkietektėve mė tė famshėm nė botė pėr realizimin e njė rafti tė thjeshtė por tė mrekullueshėm pėr librat tuaj.
Perspekti ju sjell vizionin mė tė ri tė arkietektėve mė tė famshėm nė botė pėr realizimin e njė rafti tė thjeshtė por tė mrekullueshėm pėr librat tuaj.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/09/2017 14:01

Ndėrtimi i njė rafti librash, me vizione vizuale dhe prekjet me porosi, janė luksi i fundit pėr organizimin e fiksuar tė librave.

Disa truke tė dizajnit mund tė kthejnė raftet e thjeshta lundruese ose libraritė e lira nė orendi madhėshtore tė pėrshtatshme pėr koleksionet tuaja mė tė rėndėsishme. Plus, nėse duhet tė lėvizni, mund ti hiqni ato pėr vetėm pak kohė.

Kėtu janė disa nga ide:

Shtojini derdhjet nė njė tavolinė tė thjeshtė

Blogeri pas The Makerista pėrmirėsoi libraritė e njė miku me pjesė tė bazės dekorative dhe formimit tė kurorės qė pėrputhen me muret, duke i dhėnė profilin themelor tė mobiljeve disa gravita tė mirėpritur.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.

Rafte tė thjeshta dhe tė mrekullueshme pėr librat tuaj.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
NL66&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.