Detajet mė tė reja nga Galaxy S9 dhe S9 Plus
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Detajet mė tė reja nga Galaxy S9 dhe S9 Plus

Sė fundmi ka pasur njė sėrė rrjedhjesh tė Samsung Galaxy S9, por njė ēift i ri i fotografive tė reja na japin njė nga pamjet mė tė afėrta pėr telefonin e ri premium tė Samsung ashtu edhe versionin mė tė madh, pėrkatėsisht tabletin e Samsung, Galaxy S9 Plus.

Detajet mė tė reja nga Galaxy S9 dhe S9 Plus
Detajet mė tė reja nga Galaxy S9 dhe S9 Plus
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/01/2018 19:19

Pamjet e reja tė publikuara nga nga Android News Headlines, duken shumė si renditjet zyrtare tė shtypit dhe zbulojnė se tė dy pajisjet duken tė ngjashme me Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus nga pėrpara, tė kompletuar me njė ekran tė lakuar dhe korniza tė vogla mbi dhe poshtė pajisjes.

Ėshtė e vėshtirė pėr tė thėnė me siguri nėse madhėsia e kornizave dhe skajeve tė telefonave ka ndryshuar nė tė gjitha anėt, por duket sikur ato mund tė jenė pak mė tė vogla kėtu.

Detaje tė tjera qė mund tė bėni pėrfshijnė njė sėrė lentesh dhe sensorėt mbi ekran, tė cilat disa raporte sugjerojnė pėrfshijnė njė skaner tė pėrmirėsuar tė irisit. Planifikimi i butonit ndėrkohė duket i njėjtė me S8, me njė buton tė volumit dhe me njė buton tė Bixby nė kėndin e majtė dhe butonin e energjisė nė tė djathtėn.

Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus pritet tė debutojnė zyrtarisht nė Kongresin Botėror tė celularėve nė Barcelonė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
** b)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė