McLaren prezanton njė makinė tė veēantė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

McLaren prezanton njė makinė tė veēantė.

McLaren Special Operations ka prezantuar njė model tė ri qė ka dalė nė treg vetėm nė 6 njėsi.

McLaren prezanton njė makinė tė veēantė.
McLaren prezanton njė makinė tė veēantė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/09/2017 14:08

McLaren Special Operations (MSO), departamenti qė merret me versionet e veēanta tė markės britanike tė makinave, ka prezantuar njė model tė ri qė ka dalė nė treg vetėm nė 6 njėsi.

Bėhet fjalė pėr 570GT nė ngjyrė tė gjelbėr, nė nder tė McLaren F1 XP GT tė vitit 1997.

McLaren 570GT arrin nga 0 nė 100 km/h pėr 3.4 sekonda dhe ka njė shpejtėsi maksimale deri nė 328 km/h.

Secila nga 6 makinat ka njė ēmim prej 212 000 eurosh dhe janė tė rezervuara vetėm pėr blerės nė Mbretėrinė e Bashkuar, Gjermani dhe Holandė.

Pėr mė tepėr shikoni galerinė mė poshtė.

McLaren pjesa e pasme.

McLaren pjesa e pasme.

McLaren, pjesa e brendshme.

McLaren, pjesa e brendshme.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
f6C`c

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė