Ferrari prezanton modelin e ri Portofino.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ferrari prezanton modelin e ri Portofino.

Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.

Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.
Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/08/2017 14:39

Si makina ashtu edhe ngjyra qė ajo ka (njė e kuqe ndryshe nga ngjyra e zakonshme qė jemi mėsuar ta shohim njė makinė Ferrari) Rosso Portofino, janė emėruar sipas vendit bregdetar turstik nė Itali, Portofino.

Me 600 kuaj fuqi, kuqja e re Italiane arrin nga 0-100 kilometra pėr 3,5 sekonda.

Pjesa e brendshme e makinės luksoze Ferrari Portofino.

Pjesa e brendshme e makinės luksoze Ferrari Portofino.

Njė detaj interesant nė brendėsi tė makinės ėshtė ekrani i vogėl LCD para pasagjerit. Ai ėshtė njė ekran me prekje qė e lejon pasagjerin tė kontrollojė muzikėn, klimėn, shpejtėsinė dhe sistemin e navigimit.

Ashtu si edhe Ferrari California, shpejtėsia e saj maksimale do tė jetė 320 km/h.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
UY&kk

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė