Tani mund tė keni njė makinė Porsche pėr 3 000$.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tani mund tė keni njė makinė Porsche pėr 3 000$.

Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr kėtė ēmim.

Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr 3 000$.
Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr 3 000$.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 19:51

Porsche nė New York ka njoftuar pėr programin Porsche Passport ku klientėt mund tė marrin cilėndo nga modelet e Porsche pėr ta ngarė pėr vetėm 3 000 Dollarė Amerikanė nė muaj. Nė kuadėr tė kėtij programi, klientėt mund tė zgjedhin njėrin nga 22 modelet nė dispozicion pa u brengosur pėr numrin e kilometrave tė shpenzuara.

Pėrveē modeleve standarde, Porsche ofron edhe modelet 911 Carrara S, Panamera 4S, Macan GTS, dhe Cayenne S E-Hybrid.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#f$9Q

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė