Makina e re SEAT nuk niset nėse shoferi ėshtė i dehur
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Makina e re SEAT nuk niset nėse shoferi ėshtė i dehur

Prodhuesi Spanjoll SEAT, ka ngritur sigurinė nė nivel shumė tė lartė, nė veturėn e re Leon Cristobal.

Makina e re SEAT nuk niset nėse shoferi ėshtė i dehur
Makina e re SEAT nuk niset nėse shoferi ėshtė i dehur
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/11/2017 18:23

Fillimisht, shoferi duhet tė bėjė testin e alkoolit dhe nėse ėshtė mbi nivelin e lejuar makina nuk ndizet, ndėrsa aplikacioni i integruar, kėrkon njė taksi pėr tė shoqėruar shoferin.

Testin nuk mund ta realizojė askush tjetėr, pėrveē personit qė ėshtė i regjistruar dhe ka fytyrėn e skanuar nė kamerat e makinės.

Tjetėr intervenim pėr tė rritur sigurinė, ėshtė njė vėzhgues qė shikon nėse drejtuesi i makinės ėshtė duke u shqetėsuar nga dikush apo po flet nė telefon.

Nė mėnyrė qė tė niset Leon Cristobal, tė gjithė pasagjerėt duhet tė jenė tė lidhur.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!^&P[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė