Ēfarė duhet tė bėni nėse ju ngrin makina?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė duhet tė bėni nėse ju ngrin makina?

Gėrryerja monotone e akullit nga xhami i shoferit dhe ngrirja mund tė bėhen me ndihmėn e kėsaj metode tė shpejtė dhe tė thjeshtė!

Ēfarė duhet tė bėni nėse ju ngrin makina?
Ēfarė duhet tė bėni nėse ju ngrin makina?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/12/2017 14:26

Gėrryerja monotone e akullit nga xhami i shoferit dhe ngrirja mund tė bėhen me ndihmėn e kėsaj metode tė shpejtė dhe tė thjeshtė!

Fjala ėshtė pėr trukun i cili do t'ia lehtėsojė jetėn ēdo shoferi, sepse me ndihmėn e tij akulli nga xhami i shoferit do tė zhduket pėr njė minutė.

E gjitha qė ju nevojitet ėshtė njė shishe plastike me spėrkatės nė tė cilin duhet tė shtoni 2/3 alkool, 1/3 ujė dhe njė lugė shampo pėr larje enėsh.

Tundeni shishen qė tė gjithė pėrbėrėsit tė bashkohen, spėrkatni xhamin e ngrirė dhe akulli do tė shkrihet pėr njė minutė.

Provojeni dhe na tregoni pėr pėrvojat tuaja!
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
HBF)=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.