Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

1000 kuaj fuqi ėshtė njė shifėr magjike qė e arrijnė shumė pak makina nė botė.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/11/2017 20:35

Shelby 1000 ėshtė futur tashmė nė kėtė klub tė privilegjuar, duke shndėrruar Ford Mustang GT nė njė automjet vetėm pėr pista.

Shelby do tė nisė transformimin e modeleve Ford Mustang duke i ndryshuar shasinė, frenat, gomat dhe motorin, qė do tė jetė njė 5.2 V8.

Mėsohet se do tė prodhohen vetėm 50 Shelby 1000 dhe ēmimi do tė jetė shumė i lartė: 170 000$.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5dl"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė