Ja cila ėshtė makina mė e re e Aston Martin
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja cila ėshtė makina mė e re e Aston Martin

Aston Martin ka zbuluar makinėn e re DB11 Volante, qė do tė dalė nė treg nė vitin 2018.

Aston Martin ka zbuluar makinėn e re DB11 Volante, qė do tė dalė nė treg nė vitin 2018.
Aston Martin ka zbuluar makinėn e re DB11 Volante, qė do tė dalė nė treg nė vitin 2018.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/10/2017 15:29

Me njė motor V8 dhe kambio automatike, kjo veturė do tė kushtojė rreth 160 mijė funte.

Pjesa e sipėrme e veturės hapet pėr 14 sekonda dhe mbyllet pėr 16 sekonda. Aston Martin bėn me dije se pjesa e sipėrme e DB11 Volante ėshtė 26 kg mė e lehtė sesa ajo e paraardhėses DB9 Volante.

Aston Martin DB11 Volante

Aston Martin DB11 Volante
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
55[UO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.