Lamborghini prezanton makinėn revolucionare
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini ėshtė bashkuar me Institutin e Teknologjisė sė Masaēusetsit pėr tė prezantuar konceptin e njė supermakine fantastike.

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare
Lamborghini prezanton makinėn revolucionare
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/11/2017 16:14

Lamborghini Terzo Millenio ėshtė makina e parė e gjitha elektrike e markės italiane. Ajo ka 4 motorė elektrikė, nga njė pėr ēdo rrotė.

Ashtu si ēdo supermakinė, edhe Terzo Millenio ka njė pamje tė jashtme tė jashtėzakonshme, por jo vetėm kaq. Shasia ėshtė me panele me fibra karboni, qė shėrbejnė si depo energjie, duke e kthyer praktikisht shasinė nė njė bateri.

Ky material mund tė kapė edhe probleme tė ndryshme tė makinės dhe tė "shėrojė" veten.

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare

Lamborghini prezanton makinėn revolucionare
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>S^\?

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.