Mercedes Benz teston modelin mė tė ri AMG A45
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mercedes Benz teston modelin mė tė ri AMG A45

Prodhuesi Gjerman Mercedes, ka bėrė tė ditur se do ta vė nė prodhim modelin e ri AMG A45, por pa bėrė tė ditur asnjė detaj.

Mercedes Benz teston modelin mė tė ri AMG A45
Mercedes Benz teston modelin mė tė ri AMG A45
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 23:33

Reporterėt qė merren me makinat e reja, pretendojnė se e kanė parė pikėrisht kėtė makinė, teksa testohej me shtresat pėr kamuflazh.

Megjithėse nuk shihen saktė linjat qė ka, vėrehet qartė se e ka grillin Panamericana, qė ėshtė pėrdorur nė modelin e fundit A-Class. Ky grill dallon nga tė tjerėt, pasi ėshtė katrore dhe me shufra nė mes.

Derisa disa dyshojnė se ky AMG mund tė prezantohet nė Gjenevė gjatė muajit Mars 2018, tė tjerė konsiderojnė se nuk ėshtė gati dhe se do tė shfaqet diku nė fund tė vitit.
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
G*:\l

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė