Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Rivaliteti mes kompanive Porsche dhe Ferrari ėshtė duke u rritur nė masė tė madhe, ndėrsa kėtė e konfirmon gjenerata e re 911 Turbo S.

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi
Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 23:53

Ky model qė do t'i ketė 630 kuaj fuqi, apo 50 njėsi mė shumė se modeli i tanishėm, pritet tė lancohet brenda dy viteve nė tė njėjtėn kohė kur lancohet Ferrari 488.

Imazhet qė janė kapur derisa kjo Porsche po testohej, shfaqin njė makinė sportive me strukturė shumė tė fuqishme.

Megjithėse nuk dihen detajet, thuhet se shpejtėsinė nga zero deri nė 100 kilometra nė orė e arrin pėr 2.9 sekonda.

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi

Gjenerata re e Porsche 911 do tė ketė 630 kuaj fuqi
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
<7GTZ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė