Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Prodhuesi Gjerman Mercedes, nė modelin A-Class qė e lancon gjatė vitit qė vjen, ka krijuar enterier shumė luksoz dhe me teknologji tė lartė.

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm
Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/11/2017 00:03

Ekranet e mėdha i ndihmojnė shoferit qė tė pėrcjell hartat dhe navigatorin, si dhe e njoftojnė pėr gjėra tė ndryshme pėr makinėn.

Nė pjesėn e pėrparme janė vendosur ventilatorė qė janė tė ngjashme me ato tė E-Class, ndėrsa tė gjitha pėrfundimet janė unike.

Tė veēanta janė edhe xhamat e makinės, qė ndalojnė rrezet e dėmshme, duke lejuar vetėm ndriēimin e nevojshėm.

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm

Mercedes A-Class do tė vijė me teknologji tė lartė dhe enterier tė mrekullueshėm
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Xi9 O

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.