Perspekti - Audi S4 i ri i fotografuar pa kamuflazh.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Audi S4 i ri i fotografuar pa kamuflazh.

Makina e re Audi "S4", tė paktėn tani pėr tani nuk mund tė fotografohet askund dhe ndoshta pikėrisht pėr kėtė modeli "S4", i cili duhet tė dalė nė shitje pas dy vjetėsh, ėshtė fotografuar pa pikė kamuflazhi.

Audi S4 i ri i fotografuar pa kamuflazh.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 15/10/2015 17:15

Edhe pse nuk ėshtė hera e parė qė Audi "S4", modeli qė duhet tė dalė nė shitje nė vitin 2017 ėshtė fotografuar gjatė testimit, kjo ėshtė fotoja e parė e tij e bėrė pa kamuflazh.

Foto konkrete janė bėrė nė Alpe dhe menjėherė janė vėrejtur ndryshimet nė dizajn sipas tė cilave ai do tė dallojė nga Audi "A4" i rėndomtė. Marrėsit e ajrit nė pjesėn e parė janė pak mė tė mėdhenj, kėndet i ka mė tė gjerė e liruesin e gazrave e ka tė katėrfishtė.

Rrjeti i parė po ashtu ka pėsuar ndryshime e rrotat i ka mė tė mėdha. Forcėn do tia sigurojė agregati V6 i cili do tė jetė ndėrmjet 340 dhe 350 kuajfuqi.

Kjo forcė do ta bėjė tėrheqjen me katėr rrota.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
1`EVA

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė