Perspekti - 10 makinat mė tė mira nė panairin e Frankfurtit 2013.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 makinat mė tė mira nė panairin e Frankfurtit 2013.

Radhitja e makinave ėshtė bėrė nė bazė tė pėlqimeve tė pėrdoruesve

Audi Nanuk concept.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 16/10/2015 19:55

1. Ferrari 458 Speciale.

Ferrari 458 Speciale

2. Mercedes-Benz S-Class Coupe

Mercedes-Benz S-Class Coupe

3. Audi Nanuk concept.

Audi Nanuk concept.

4. Volvo coupe concept.

Volvo coupe concept.

5. Toyota Yaris Hybrid R concept.

Toyota Yaris Hybrid R concept.

6. Kia Niro.

kia-niro

7. Infiniti Q30.

Infiniti Q30.

8. Jaguar C-X17 SUV prototype.

Jaguar C-X17 SUV prototype.

9. Lexus LF-NX SUV concept.

Lexus LF-NX SUV concept.

10. 2013 Nissan X-Trail

2013 Nissan X-Trail


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
BO6OO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė