Si ta gjeni kush viziton profilin tuaj nė Facebook?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ta gjeni kush viziton profilin tuaj nė Facebook?

Gjithkush ėshtė kureshtar tė dijė se kush e viziton profilin e tyre nė Facebook.

Si ta gjeni kush viziton profilin tuaj nė Facebook?
Si ta gjeni kush viziton profilin tuaj nė Facebook?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/11/2017 20:37

Ēdo njeri ka tendencėn tė ketė njė dėshirė gėrryese pėr tė gjetur se kush e vizitoi profilin e tij nė Facebook, pasi njerėzit janė tė mbushur me kėto pyetje tė zakonshme. "Kush e pa foton time?"," Cila vajzė/djalė gjithmonė sheh profilin tim?" E kėshtu me rradhė...

Ėshtė e natyrshme, por shumė njerėz mashtrohen nga software i palės sė tretė qė nuk jep rezultate tė pėrshtatshme por vetėm spamet nė Profilin e tyre nė Facebook, kėshtu qė kėtu ėshtė njė truk i mrekullueshėm qė do t'ju ndihmojė tė gjeni kush e sheh mė shumė profilin tuaj!

Si tė zbuloni kush vizitoi profilin tuaj nė Facebook?

Ėshtė e lehtė pėr ta bėrė. Vetėm ndiqni kėto hapa dhe do tė arrini tė gjeni se kush vizitoi profilin tuaj nė Facebook!

1. Shkoni nė profilin tuaj nė Facebook - facebook.com/emėrmbiemėr.

2. Klikoni mė tė djathtėn dhe zgjidhni komandėn "View page Source".

3. Do tė ridėrgoheni nė njė faqe me shumė kode.

4. Klikoni CTRL+F nė tastierė, dhe nė kutinė qė shfaqet nė tė djathtė tė faqes nė krye shkruani "InitialChatFriendsList" (mos pėrfshini thonjėzat)

5. Mė pas ju do tė shikoni njė listė me numra, kėto janė numrat identifikues ID tė personave qė kanė vizituar profilin tuaj.

6. Shkoni nė facebook.com dhe kopjoni numrin ID pas "\". Pėr shembull nėse ID ėshtė abcd, ju do tė pėrftoni "facebook.com/abcd".

ID e parė tregon kush viziton mė sė shumti profilin tuaj deri nė ID e fundit qė nuk e viziton kurrė profilin tuaj.

Si ju duket?

Perspekti shpreson qė ta keni zbuluar kush e viziton profilin tuaj rregullisht!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fV!Fd

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė