Perspekti - ALT&Meg Servise biznesi Transport Durres
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ALT&Meg

Industritë që ALT&Meg përfshin

Transporte, Shėrbime Biznesi

Detajet e kontaktit

info@altmeg.com
00355674044044

Adresa

Rrashbull, Durres
952 shikime

Përshkrimi

Kompania ALT&Meg eshte nje kompani transporti qe kryen transport kombetar dhe nderkombetar automjetesh nė tė gjithė Bashkimin Europian.
ALT&MEg ka me shume se kater vite ne treg dhe eksperienca nė gjithė kėto vite na lejon qė:
- Tė transportojmė nė kohė rekord,
- Tė lehtėsojmė proēedurat dhe t'ju reduktojmė kostot,
- Ju japim mundėsine qė ju ta gjurmoni vetė dėrgesen tuaj nė kohė reale nėpėrmjet sistemit GPS kudo qė ju ndodheni.
Ne ju garantojmė pėrgjeshmėri dhe siguri nė shėrbimet tona! Bashkėpunimet tona afatgjata dhe me pėrvojė tė gjėrė me njė numėr tė madh tė kompanive nė BE, na japin mundėsin pėr t'ju ofruar ju transport tė makinave tė reja dhe tė pėrdorura nė tė gjithė shtetet e Bashkimit Europian.
Kompania transportit ALT&Meg eshte anėtare i Shoqatės Kombėtare tė Shqipėrisė "ANALTIR"

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
iUkOC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.