Perspekti - The PLAZA Tirana Turizėm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

The PLAZA Tirana

Industritë që The PLAZA Tirana përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

info@plazatirana.com
+35542211221

Adresa

28 Nentori, Sheshi Skenderbej, Tirane
793 shikime

Përshkrimi

The PLAZA Tirana eshte hoteli me i ri me pese yje i standartit nderkombetar i vendosur nė qendėr tė qytetit tė Tiranės, brenda rrugėve tregtare dhe distriktit tė biznesit, disa minuta nga Parlamenti i Shqipėrisė, Galerisė Kombėtare tė Arteve dhe Operas.

Hoteli ofron tre restorante tė ndryshme (Convivium, Panevino, Savor) dhe tre bare (Plaza Cafe, Lobby Bar, The View).

Hoteli pėrmban 190 dhoma dyshe: 97 dhoma Business, 46 dhoma Superior, 27 dhoma Deluxe, 16 Suita, 3 Suita Ekzekutive dhe 1 Suitė Presidenciale. Dhomat janė tė dizenjuara me ngjyra tė pasura, orendi bashkėkohore dhe me njė pamje tė mrekullueshme tė qytetit. Suitat karakterizohen nga luksi dhe shėrbimet ekskluzive: Spa, palestėr.

Nė dispozicion tė tė ftuarve ndodhet palestra 24-orėshe dhe Oblivion SPA pajisur me sauna, banjo turke, zonė relaksi, Dhoma e Kripes, Jacuzzi, dhe Kneipp Path, 12 salla mbledhjes pėr tė pritur deri nė 350 njerėz, tė pėrshtatshme si pėr biznes dhe per ngjarje private.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
S*;*;

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.