Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Lionel Messi kthehet nė stėrvitje me Barcelonėn katėr ditė mė herėt dhe bėn testet e fillimit tė sezonit me Neymar dhe Javier Mascherano

Messi dhe Mascherano duhet te ishin kthyer nė stėrvitje tė hėnėn e ardhshme por tė dy sė bashku kanė vendosur tė kthehen mė herėt.

Lionel Messi ėshtė kthyer nė bazėn e trajnimit Ciutat Esportiva Joan Gamper Barcelonė pėr teste tė enjten
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 30/07/2015 18:08

Yjet Argjentinas Lionel Messi dhe Javier Mascherano janė kthyer nė trajnimin nė Barcelonė, mė pak se njė muaj pas humbjes nė finale nė Copa America njė javė pėrpara afatit.

Dyshja u kthye nė bazėn Ciutat Esportiva Joan Gamper e Kampionėve tė Europės sė bashku me kolegėt e Amerikės sė Jugut Dani Alves dhe Neymar pėr teste mjekėsore ku po bėhen gati pėr ndeshjen e Super Cup muajin e ardhshėm.

Barca pėrballet me fituesit e UEFA Cup Sevilla nė Superkupėn mė 11 Gusht nė kryeqytetin Gjeorgjian Tbilisi para se tė luajne me Athletic Bilbao pėr Kupėn e Spanjės nė dy ndeshje me 14 Gusht dhe 17 Gusht.

Marc - Andre ter Stegen, Dani Alves dhe Neymar duke bėrė fotografi nė qendrėn e trajnimit

Lionel Messi bėhet gati pėr testimet shėndetsore

Ylli Brazilian Neymar gjatė testimeve duke u pregatitur pėr ndeshjet e Super Cup

Messi konfirmon qė ēdo gjė shkoi mirė me testet the e shtoi fotografinė nė llogarinė e tij nė facebook

Me lojėrat qė tashmė vijnė shpejtė e shpejtė, Messi dhe Mascherano shkurtuar pushimet e tyre pėr t'u bashkuar shokėve tė skuadrės tė cilėt kanė luajtur nė International Champions Cup nė Amerikė.

Messi dhe Mascherano pėrfunduan mė 4 korrik me njė barazim 0-0 kundėr Kilit dhe humbėn ndeshjen nė penallti nė Santiago tė, ku Argjentina mbylli Copa America si skuadra e dytė e kontinentit.

Sė bashku me yjet Brazilianė Alves dhe Neymar, portieri Marc - Andre ter Stegen ėshtė gjithashtu duke kaluar nėpėr kontrollet rutinė mjekėsore duke lėnė portierin Claudio Bravo si i vetmi anėtar i skuadrės sė parė tė ekipit tė Barcelonės ende larg me pushime.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
f1V`:

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė