Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
133 oferta u gjetėn.
3,990L 1,590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
InstaHang ėshtė mjet i ri revolucionar qė do tė zėvendėsojė ēekanin gozhdėt, telat dhe grepa nė shtėpi tuaj, duke ju lejuar tė kurseni kohė dhe para.
1,490L 1,190L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
MP3 Player MP3 , MP4 , Video Supporter Porte karikimi USB 5V-2.1A Kujdes : Per te pasur nje kualitet sa me te mire transmetimi frekuenca e radios nga 87.5-105.5 mhz nuk duhet te jete ne te njejten pike me frekuencen e nje radio-je transmetuese lokale pasi nese nderhyjne valet e ketyre ra... mė shumė
7,800L 3,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
Xhup per Meshkuj
5,400L 2,700L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
- Materiali Cope - Ngjyra Blu - Marka AJ
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
990L 490L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
ALOE VERA: Hidraton lėkurėn pa shkaktuar acarim apo tharje. Ofron kujdes intensiv pėr flokė tė bukur dhe me shkėlqim
2,400L 2,200L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, blu e errėt, me logo nė anė Replica
1,490L 990L
Shopping TV
Tirane
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
Nje shkrirje mes makines se rrojes dhe briskut. Perdoret ne lekure te njome dhe te thate,me permasa sa pellemba e dores. Fuqia e saj Turbo : 9000 rrotullime ne minute.Do te ndjek konturet e lekures suaj. 100 % kundra ujit. Konstrukti: ka dy tehe celiku,nuk ju demton gjate perdorimit. ... mė shumė
600L 470L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
I krijuar pėr trajtimin e tė gjitha sipėrfaqeve qė i nėnshtrohen veshjes nga avulli si qelqi, pasqyra , dusheme , pllaka , xham dhe lentet.
€420 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Samsung NB ATIV Book 2 NP270E5V Intel Pentium 2117U (1.8GHz, 2MB) 15.6" LED HD Anti-Glare (1366x768) 4GB 1333 Mhz 500GB Intel HD Graphics DVD+/-RW Supermulti WiFI b/g/n Webcam FreeDOS, 6-cell 2Y
2,000L 1,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Parfum pėr meshkuj, Paco Rabbane 1 million, 100ml Kopje e mirė e origjinalit
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
990L 890L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Byzylyk kundėr mushkonjave pėrdor njė teknologji tė avancuar pėr largimin e insekteve dhe ju jep mundėsi tė kaloni mė shumė kohė nė natyrė pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndėrsa ju jeni pėr peshkim, kamping, shėtitje, vrapim, nė lėvizje ose vetėm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandėn ... mė shumė
60,000L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Furrė elektrike inkaso e varur me ZEV 6046 XBA. Kontroll mekanik me butona Kontroll i pjanurės nėpėrmjet furrės. Programim mekanik i kohės sė gatimit 3 funksione gatimi. Ventilator freskues. Kapaciteti i furrės:74 Litra, 3 pozione tavash. Derė me 2 xhama. Aksesorė:2 tava tė emaluara + skarė... mė shumė
1,990L 590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Seti pėr lyerje me 4 copė ofron njė zgjidhje perfekte pėr muret dhe tavanet. Kjo do tė bėjė lyerjen tuaj mė tė shpejtė, mė profesionale, dhe mė tė lehtė.
3,490L 2,440L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mizat dhe insektet po pushtojnė shtėpinė tuaj. A keni nevojė pėr ndihmė pėr t'i mbajtur ato jashtė? Ne ju prezantojme me produktin Buzz Off.
1,990L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Dėshironi tė mėsoni se si tė luani apo thjeshtė dėshironi tė relaksoheni me familjen nė plazh apo nė oborrin tuaj? Ky ėshtė seti perfekt pėr tė kėnaqur tė gjitha dėshirat tuaja. Raketat janė tė lehta dhe kanė njė dorezė tė butė ergonomike.
3,000L 2,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr femra, mente fosforeshente me logo, gomė tė trashė
20,900L 17,600L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Teknologji me ciklon. Furce inovative per kafshet. Platforme 2 ne 1. Koha e karikimit: 16 h. Koha punes: 20-25 min.
1,790L 1,290L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Bateri e Jashtme me kapacitet 4400mAh Karikon nje telefon 2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh) Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB Jetagjatesia: 1000 cikle karikim