Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
4,800L 2,000L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra GRI - Prerja FIXE
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
7,800L 3,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
Xhup per Meshkuj
990L 490L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
ALOE VERA: Hidraton lėkurėn pa shkaktuar acarim apo tharje. Ofron kujdes intensiv pėr flokė tė bukur dhe me shkėlqim
€420 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Samsung NB ATIV Book 2 NP270E5V Intel Pentium 2117U (1.8GHz, 2MB) 15.6" LED HD Anti-Glare (1366x768) 4GB 1333 Mhz 500GB Intel HD Graphics DVD+/-RW Supermulti WiFI b/g/n Webcam FreeDOS, 6-cell 2Y
2,400L 2,200L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, blu e errėt, me logo nė anė Replica
3,700L 2,600L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
KEPUCE PER FEMRA KLASIKE
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
4,800L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: PAMBUK Ngjyra: GRI Prerja: FIXE Marka: PHILIPP PLEIN
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
58,900L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Televizor LED Philips 32" 32PFH5300/88 LED TV. FULL HD. 200Hz. Smart TV. DVB-T/C i integruar. MPEG-4,Hdmi,Scart,Optical, Porte USB.
4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
15,990L 9,990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Shtrydhese frutash dhe perimesh, ruan vlerat ushqimore, fuqia 800 w, 5 shpejtesi, grirese celiku, ene per lengun 1.5 lt, ene per mbeturina 2.3 lt.
36,990L 33,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
TV Lobod 40" LED SMART Full HD LED-4018 DVBT2 Televizor SMART Android 4.4. Ju mundeson te lundroni ne internet dhe te perdroni aplikacionet Android - Aplikacione te para-instaluara: Twitter, YouTube, Facebook, Gmail. Madhesia e ekranit 40" (102 cm) Rezolucioni Full HD 1920 X 1080 pixels ... mė shumė
600L 470L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
I krijuar pėr trajtimin e tė gjitha sipėrfaqeve qė i nėnshtrohen veshjes nga avulli si qelqi, pasqyra , dusheme , pllaka , xham dhe lentet.
3,000L 2,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr femra, mente fosforeshente me logo, gomė tė trashė
17,990L 14,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese Desktopi: Modeli: Desktop HP Compaq dc7900 Intel Core 2 Duo Processor 3.0GHz RAM 2GB DDR2 Memorja HDD 160GB SATA Sistem Operativ Windows 7 Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB Karte zeri: Intel HD audio Controller... mė shumė
2,380L 1,690L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set orash pėr ēifte, kafe Orė pėr meshkuj me rrip kafe dhe fushė tė bardhė Orė pėr femra me rrip kafe dhe fushė tė bardhė
4,000L 1,590L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Set: 2 pale Tuta sportive per Meshkuj Tuta sportive per meshkuj, te zeza, me logo blu Materiali: 95% pambuk, 5% elastan Tuta sportive per meshkuj, blu me vija gri
3,180L 2,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set ēantė + portofol pėr femra Ēantė pėr femra, bezhė me dizenjo Dimensionet: 32x28cm Portofol pėr femra, bezhė me logo Dimensionet: 19x10cm
Reklamė