Si duhet tė silleni me shefin?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si duhet tė silleni me shefin?

Nė punė, marrėdhėnia mes njėri-tjetrit ka ndėrlikimet e veta, por ajo qė ka rėndėsi ėshtė edhe marrėdhėnia midis punonjėsit dhe shefit.

Si duhet tė silleni me shefin?
Si duhet tė silleni me shefin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/01/2018 00:14

Nėse nuk keni ndonjė marrėdhėnie fort tė mirė me shefin tuaj, nuk do tė thotė qė tė dorėzoheni dhe tė largoheni.

Nėse nuk do tė jeni nė gjendje tė ndryshoni shefin tuaj, ju mund tė ndryshoni dinamikėn e marrėdhėnies mes jush.

Pėrqendrohuni tė zbuloni mė tė mirėn tek shefi juaj duke zbatuar kėto pika:

1. Zbuloni pikat e forta tė shefit

Zbuloni se pėr ēfarė shquhet shefi juaj dhe pėrpiquni qė pėr tė mirė tė kompanisė tė shfrytėzoni kėto aftėsi nė ato drejtime pune qė janė mė tė domosdoshme.

Pėr shembull, nė qoftė se shefi ėshtė i mirė nė tė menduarin shumė mirė tė projekteve, pyeteni atė qė t'ju japė vizionin e tij pėr tė drejtuar njė pjesė kritike tė projektit tuaj.

2. Dėgjoni pėr tė mėsuar

Shefat janė shumė kritikues ndaj ideve apo opinioneve tė cilat nuk i kanė shprehur vetė, por punonjėsit e tyre. Ka raste kur shefi juaj do ta hedhė poshtė idenė tuaj, mos kundėrshtoni por dėgjoni.

Ndėrsa do tė jetė e vėshtirė pėr ta dėgjuar, sepse ai po ju kritikon, kritikat e tij mund tė pėrfshijnė feedback tė dobishėm qė pėrmirėson propozimin tuaj.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
'49_/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.