Vendet qė duhet tė vizitoni patjetėr nė vitin 2018
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vendet qė duhet tė vizitoni patjetėr nė vitin 2018

Gjigantėt e Lonely Planet kanė publikuar listėn me 10 vendet europiane, pėr t'u vizituar gjatė vitit 2018.

Le Havre, Francė
Le Havre, Francė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/12/2017 21:25

Mes shumė destiancioneve, pėrmenden edhe 2 tė tilla nė Gadishullin e Ballkanit, konkretisht nė Malin e Zi dhe Kroaci.

Lonely Planet ėshtė botuesi mė i madh i guidave turistike, nėpėr tė gjithė botėn.

Ėshtė kthyer tashmė nė njė traditė, publikimi para ēdo viti tė ri, i destinacioneve tė rekomandueshme turistike.

Paphos, Qipro

Paphos, Qipro

Paphos, Qipro

Moldavi

Moldavi

Moldavi

Gjermania Veriore

Gjermania Veriore

Gjermania Veriore

Alentejo, Portugali

Alentejo, Portugali

Alentejo, Portugali

Leeds, Mbretėri e Bashkuar

Leeds, Mbretėri e Bashkuar

Leeds, Mbretėri e Bashkuar

Veriu i Malit tė Zi

Veriu i Malit tė Zi

Veriu i Malit tė Zi

Galicia, Spanjė

Galicia, Spanjė

Galicia, Spanjė

Gotland, Suedi

Gotland, Suedi

Gotland, Suedi

Zagreb, Kroaci

Zagreb, Kroaci

Zagreb, Kroaci

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj



Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"V6gZ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė