13 pika turistike kyēe nė Europė qė duhet ti vizitoni tė paktėn njė herė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

13 pika turistike kyēe nė Europė qė duhet ti vizitoni tė paktėn njė herė

Ndoshta tė gjithė e keni vizituar njė herė Parisin e me siguri keni bėrė foto poshtė apo brenda kullės pasi kulla ėshtė mbajtur gjithmonė si njė nga pikat kyēe turistike nė Paris.

10 pika turistike kyēe nė Europė qė duhet ti vizitoni tė paktėn njė herė
10 pika turistike kyēe nė Europė qė duhet ti vizitoni tė paktėn njė herė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/01/2018 20:24

Ndoshta tė gjithė e keni vizituar njė herė Parisin e me siguri keni bėrė foto poshtė apo brenda kullės pasi kulla ėshtė mbajtur gjithmonė si njė nga pikat kyēe turistike nė Paris.

Ashtu si me Parisin ndodh dhe me shumė vende tė tjera, bėhen kaq shumė tė famshme disa objekte apo monumente dhe i tėrheqin komplet vėmendjen pikave tė tjera turistike tė cilat janė me tė vėrtet tė bukura e nuk duhen humbur. Mė poshtė do tė gjeni disa prej tyre.

The Shard, Londėr, Mbretėri e Bashkuar

The Shard, Londėr, Mbretėri e Bashkuar

The Shard, Londėr, Mbretėri e Bashkuar

Xhamia Blu nė Stamboll, Turqi

Xhamia Blu nė Stamboll, Turqi

Xhamia Blu nė Stamboll, Turqi

Kopshtet Tivoli nė Copenhagen, Danimarkė

Kopshtet Tivoli nė Copenhagen, Danimarkė

Kopshtet Tivoli nė Copenhagen, Danimarkė

Parku Güell nė Barcelonė, Spanjė

Parku Güell nė Barcelonė, Spanjė

Parku Güell nė Barcelonė, Spanjė

Shėn Sofia nė Stamboll, Turqi

Shėn Sofia nė Stamboll, Turqi

Shėn Sofia nė Stamboll, Turqi

Galeria Uffizi nė Firence, Itali

Galeria Uffizi nė Firence, Itali

Galeria Uffizi nė Firence, Itali

Pamukale, Turqi

Pamukale, Turqi

Pamukale, Turqi

Pompei, Itali

Pompei, Itali

Pompei, Itali

Jardin du Manoir d'Eyrignac nė Dordogne, Francė

Jardin du Manoir d'Eyrignac nė Dordogne, Francė

Jardin du Manoir d'Eyrignac nė Dordogne, Francė

Pallati mbretėror nė Madrid, Spanjė

Pallati mbretėror nė Madrid, Spanjė

Pallati mbretėror nė Madrid, Spanjė

Kanali i madh nė Venecia, Itali

Kanali i madh nė Venecia, Itali

Kanali i madh nė Venecia, Itali

Muzeu i Luvrit nė Paris

Muzeu i Luvrit nė Paris

Muzeu i Luvrit nė Paris

Big Ben nė Londėr, Mbretėri e Bashkuar

Big Ben nė Londėr, Mbretėri e Bashkuar

Big Ben nė Londėr, Mbretėri e Bashkuar


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>g+>U

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė