10 truke tė mrekullueshme pėr tė transformuar shtėpinė tuaj.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 truke tė mrekullueshme pėr tė transformuar shtėpinė tuaj.

Arkitektėt profesionistė kanė disa truke tė thjeshta sesi mund tė transformoni shtėpinė tuaj nė njė vepėr arti me pak pėrpjekje dhe nė shumė pak kohė.

Pėrdorni elementė tė drunjtė nė mobiljet tuaja, varni njė panoramė nė mur me pamjen e njė pylli, ose ndėrtoni njė krevat tė varur nė tavan pėr njė ndjenjė tė papėrshkrueshme rehatie.
Pėrdorni elementė tė drunjtė nė mobiljet tuaja, varni njė panoramė nė mur me pamjen e njė pylli, ose ndėrtoni njė krevat tė varur nė tavan pėr njė ndjenjė tė papėrshkrueshme rehatie.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/08/2017 21:40

Ju tregojmė disa nga krijimet mė tė mira pėr pjesėn e brendshme tė shtėpisė qė do tė bėjnė njė ndryshim rrėnjėsor dhe do tė personalizojnė stilin tuaj.

Mur i theksuar

Mur i theksuar
Mur i theksuar

Pėr ta bėrė dhomėn tuaj me ngjyra dhe tė bukur, nuk ėshtė e nevojshme qė tė ngjyrosni ēdo mur. Thjesht lyeni nje mur ose dekorojeni ate me panele druri.

Mobilje transparente

Mobilje transparente

Mobilje transparente

Ky stil vepron mirė veēanėrisht nė apartamentet e vogla sepse mobiljet transparente krijojnė iluzionin e hapsirės shtėse, duke shtuar dritė dhe ndjenjėn e ajrosjes nė pjesėn e brendshme tė shtėpisė.

Mobiljet e zakonshme kthejini ne vepra arti

Mobiljet e zakonshme kthejini ne vepra arti.

Mobiljet e zakonshme kthejini ne vepra arti.

Me njė kovė boje dhe disa blloqe druri ju mund tė transformoni mobiljen mė tė thjeshtė nė pjesė arti. Ajo gjithashtu do tė jetė unike.

Pasqyrė me kontur si dritare

Pasqyrė me kontur si dritare

Pasqyrė me kontur si dritare

Njė pasqyrė e bėrė nga njė kontur dritareje jo vetėm qė tė krijoni vizualisht mė shumė hapsirė por gjithashtu e bėn dhomėn tė duket mė me dritė, veēanėrisht nėse vendoset pėrballė njė dritareje.

Bimėt

Bimėt

Bimėt

Bimėt sjellin jetė nė shumicėn e shtėpive tė mėrzitshme dhe gjithashtu pėrmirėsojnė mikroklimėn nė mėnyrė domethėnėse nė dhomė. Ju mund ti vendosni ato nė cepa tė ndryshėm tė dhomės ose ti gruponi ato sė bashku nė njė dollap.

Librat si njė element dizenjues

Librat si njė element dizenjues

Librat si njė element dizenjues

Nuk ka nevojė ti fshihni librat tuaj nėpėr dollape; kapakėt e tyre shumėngjyrėsh do tė shėrbejnė si njė dekorim i mrekullueshėm. Ato mund tė vendosen nė sipėrfaqet e papėrdorshme, madje edhe brenda kaloriferit.

Karrige tė ndryshme

Karrige tė ndryshme

Karrige tė ndryshme

Pasja e karrigeve identike rreth tavolinės sė ngrėnies ėshtė me modėn e vjetėr tė cilėn nuk duhet ta ndiqni mė. Dekoruesit e shtėpive sugjerojnė qė tė pėrdorni karrige me ngjyra tė ndryshme brenda tė njėjtės dhomė. Ju mund tė bėni diēka pėr tu siguruar qė ato shkojnė me njėra tjetrėn. Pėr shembull, ato mund tė jenė modele tė ndryshme me tė njėjtėn ngjyrė ose nė tė njėjtin model me ngjyra tė ndryshme.

Dritė e pazakontė

Dritė e pazakontė

Dritė e pazakontė

Disa drita tė thjeshta tė vogla mund tė kthehen nė mė shumė sesa burim drite. Pėr shembull, ato mund tė bėhen mbajtėse tė pazakonta pėr fotot.

Ndarėsit e dhomave

Ndarėsit e dhomave

Ndarėsit e dhomave

Ndarja e dhomave ėshtė njė mėnyrė shumė e mire pėr tė ndarė hapsirėn tuaj nė zona tė shumta tė rehatshme. Pėrveē kėsaj, njė ndarje nuk duhet tė ndėrtohet nga fillimi, ju mund tė pėrdorni njė kabinet ruajtės me kapakė qė hapen.

Njė ndenjėse e rehatshme nė dritare

Njė ndenjėse e rehatshme nė dritare

Njė ndenjėse e rehatshme nė dritare

Hapsira pranė dritares ėshtė vendi perfekt pėr tu qetėsuar. Aty mund tė jetė njė hapsirė e mirė pėr njė kolltuk tė plotė ose njė karrige tė bollshme ku mund tė merrni njė sy gjumė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
F^2]X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė