17 ide si ta ktheni bufenė tuaj nė diēka totalisht tė re.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

17 ide si ta ktheni bufenė tuaj nė diēka totalisht tė re.

Mobiljet e vjetra shpesh janė dhimbje koke. Duken tė bezdisshme, harxhojnė shumė hapsirė, dhe planet tona pėr ti hedhur janė aq tė vėshira pėr tu marrė sa duket sikur do tė shkojnė nė hapsirė.

Bufeja mund tė kthehet nė vend ku mbillni lule
Bufeja mund tė kthehet nė vend ku mbillni lule
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/08/2016 13:42

Nuk ka mė nevojė tė stresoheni pėr kėtė problem. Ne kemi mbledhur idetė mė bashkėkohore qė si tė transformojmė bufenė e vjetėr ne mbajtėse televizori dhe tavolina.

Njė ide e thjeshtė pėr kuzhinėn

Njė ide e thjeshtė pėr kuzhinėn

Njė ide e thjeshtė pėr kuzhinėn

Kthimi i bufesė sė vjetėr nė njė kornizė pėr dhomėn e ndenjes

Kthimi i bufesė sė vjetėr nė njė kornizė pėr dhomėn e ndenjes

Kthimi i bufesė sė vjetėr nė njė kornizė pėr dhomėn e ndenjes

Bufeja e kthyer nė njė raft nė dhomėn e ndenies

Bufeja e kthyer nė njė raft nė dhomėn e ndenies

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Njė bufe mund tė kthehet nė njė divan

Njė bufe mund tė kthehet nė divan.

Njė bufe mund tė kthehet nė divan.

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė kolltuk tė rehatshėm.

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė kolltuk tė rehatshėm

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė kolltuk tė rehatshėm

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė vend ku ruhen gjėrat e vogla.

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė vend ku ruhen gjėrat e vogla

Bufeja e vjetėr mund tė kthehet nė njė vend ku ruhen gjėrat e vogla

Raftet mund tė pėrdoren si hapsira pėr varjen e gjėrave tė ndryshme.

Raftet pėrdoren pėr varjen e gjėrave tė ndryshme

Raftet pėrdoren pėr varjen e gjėrave tė ndryshme

Raftet mund tė pėrdoren si hapsira pėr varjen e gjėrave tė ndryshme

Raftet mund tė pėrdoren si hapsira pėr varjen e gjėrave tė ndryshme

Bufeja mund tė kthehet nė njė raft pėr banjon.

Njė ide e thjeshtė pėr kuzhinėn

Njė ide e thjeshtė pėr kuzhinėn

Bufeja mund tė kthehet nė njė tavolinė mesi pėr shtėpinė e fshatit.

Kthimi i bufesė sė vjetėr nė njė kornizė pėr dhomėn e ndenjes

Kthimi i bufesė sė vjetėr nė njė kornizė pėr dhomėn e ndenjes

Vend ndenjeje pėr shokun tuaj prej pellushi.

Bufeja e kthyer nė njė raft nė dhomėn e ndenies

Bufeja e kthyer nė njė raft nė dhomėn e ndenies

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Bufeja mund tė kthehet nė njė koleksion raftesh

Vend ku fshihni mjetet e kafshės suaj shtėpiake.

Njė bufe mund tė kthehet nė divan.

Njė bufe mund tė kthehet nė divan.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5M\l2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.