Perspekti - Arredimi i kuzhinės.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Arredimi i kuzhinės.

Kapėrceni hapėsirėn midis tradicionales dhe modernes nė dizanjot e njė kuzhine.

Arredimi i kuzhinės.
Arredimi i kuzhinės.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 11/03/2016 17:03

Fotot mė poshtė do ju frymėzojnė nė dizanjimin e kuzhinės tuaj. Nė kėto kuzhina janė tė ndėrthurura me shumė kujdes elementė tė tė dyja stileve; tradicional dhe bashkėkohor, tė cilat pėrfaqėsojnė tė djeshmen dhe tė sotmen. Kėto kuzhina edhe pse tė arreduara me elementė tė vjetėr dhe tė rinj pėrputhen shumė mirė me njėri-tjetrin. Por nėse ju preferoni njė ndjenjė moderne lini pas shkėlqimin e elementėve tradicionalė tė kuzhinės tuaj, nėse po mendoni pėr njė kuzhinė tradicionale bėni tė kundėrtėn. Zbuloni kombinimet e fundit tė bufeve, pllakave, ngjyrave, shikoni trendet e fundit tė arredimit tė kuzhinės nė mėnyrė qė tė keni kuzhinėn tuaj tė preferuar. Gjithashtu pėr tė pasur njė arredim perfekt ju mund tė kombinoni stile tė ndryshme tė cilat do krijojnė kuzhinėn tuaj unike.

Njė dizenjimin modern i kuzhinės

Njė dizenjimin modern i kuzhinės

Njė dizenjimin modern dhe me drita tė bollshme tė kuzhinės

Njė dizenjimin modern dhe me drita tė bollshme tė kuzhinės

Dizanjim modern i kuzhinės me ziperfaqe tė bardhė

Dizanjim modern i kuzhinės me ziperfaqe tė bardhė

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/>$9P

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė