Perspekti - 11 shtėpitė mė magjike nė botė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

11 shtėpitė mė magjike nė botė.

Kėto shtėpi janė marrė nga vende tė ndryshme tė botės

Shtėpitė mė tė veēanta nė botė
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 15/10/2015 19:24

1. Casa do Penedo in Portugal/ Shtėpia e Gurit, Portugali.

1. Casa do Penedo in Portugal / Shtėpia e Gurit, Portugali.

2. Shtėpia guackė, Meksikė

Shtėpia guackė, Meksikė

3. Shtėpia e xhuxhave, Zelandė e Re

Shtėpia e xhuxhave, Zelandė e Re

4. Shtėpia me 3 kate nė pemė, British Columbia, Kanada

Shtėpia me 3 kate nė pemė, British Columbia, Kanada

5. Shtėpi nė pyll, Hollandė.

Shtėpi nė pyll, Hollandė.

6. Shtėpia e ēajit, Yamanashi, Japoni.

Shtėpia e ēajit, Yamanashi, Japoni.

7. Shtėpi e braktisur, Rusi.

Shtėpi e braktisur, Rusi.

8. Shtėpi tradicionale, Islandė.

Shtėpi tradicionale, Islandė.

9. Shtėpitė e ēuditshme, Minnesota.

Shtėpitė e ēuditshme, Minnesota.

10. Maison de Sorciere in France/ Shtėpia e shtrigave, Francė.

Shtėpia e shtrigave, Francė.

11. Shtėpia e Pėrrallave, Kanada.

Shtėpia e Pėrrallave, Kanada.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
]- kO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė