Perspekti - Tavolina prej xhami - zgjidhja ideale pėr shtėpinė tuaj.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tavolina prej xhami - zgjidhja ideale pėr shtėpinė tuaj.

Shik - Nėse keni zgjedhur njė tapet me dizajn tė veēantė, me siguri nuk dėshironi ta mbuloni atė. Prandaj tavolina prej xhami do tė ishtė zgjidhja ideale.

Tavolinė xhami dhe druri
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 22/10/2015 12:36

Koleksion - Tavolina e xhamit nė kėtė rast do tė dukej dhe nuk do te dukej. Do tė rrinte shumė mirė afėr mobilieve antike.

Kontemporane - Tavolina e xhamit ėshtė njė zgjedhje shumė e mirė pėr sallonet me stil kontemporan. tavoline xhami arredim kontemporan. Tradicional - Ky stil pėrzien tė vjetrėn, tė renė. Tavolina e xhamit ėshtė njė zgjedhje e mirė sepse eliminon efektin e rrėmujės.

Minimal - Vetė tavolina ėshtė minimaliste sepse ėshtė e tėra njė pjesė.

Global - Ky arredim ėshtė njė miksim teksturash dhe elementesh nga e gjithė bota. Tavolina prej xhami qėndron shumė mirė nė kėtė kombinim dhe ruan vlerat e dizenjos sė tapetit.

Tavolinė xhami moderne

Tavolinė xhami moderne me rrathė

Tavolinė xhami totale

Tavolinė xhami pėr dhomė ndenje

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
" 8X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė